شاسی

سفارش تخته شاسی

چوپ یکی از پر کاربرد ترین ماده ای است که در تمام صنعت ها مورد استفاده قرار میگیرد. تخته شاسی نیز در صنعت عکس استفاده های فراوانی دارد بخاطر اهمیت موضوع شاسی عکس تصمیم گرفتیم مقاله ای را تحت عنوان تخته شاسی چیست را برای شما آماده و ارایه کنیم. امروزه با پیشرفت تکنولوژی بعدها مختلف زندگی بشری ، دچار تغییر تحولات بسیاری شده است. حرفه تولید چوپ و صنایع مرتبط نیز از این غافله جا نمانده و روز به روز شاهد تکنولوژی های مدرن در این صنعت هستیم.

در صنعت آلبوم سازی و قاب سازی قبلا از چوپ استفاده های بسیار شده است که نمونه بارز آن قاب عکس های چوپی می باشد.در تعریف کلی میتوان گفت که تخته شاسی یک نوعی از چوپ است بنام MDF ام دی اف نوعی از محصولات چوپی است که ترکیب آن خرده های صنعت چوپ و مواد دیگری که با هم بصورت فشرده ترکیب میشوند. تا اینجا متوجه شدیم که جنس تخته شاسی عکس ها موجود در بازار از MDF بوده که یک طرف آن دارای چسب های مخصوص بوده و در طرف دیگر آن شیار های برای آویز کردن شاسی بصورت افقی و عمودی میباشد. این ویژگی محصول باعث میشه که شما شاسی طبق سلیقه خودتان روی دیوار در شکلهای مختلف قرار دهید.

شاید تجربه نا خوشایند پاک شدن عکس های روی گوشی و کامیپوتر ها را داشته اید. حس نا خوشایند از دست دادن خاطراتی که بوسیله عکس در برهه های زمانی مختلفی گرفته بودید. حسی بسیار تلخ و غمناک است. شاید دلنشین تر باشد برای ماندگار کردن این لحضات ناب عکس ها را در تخته شاسی عکس چاپ کنیم. و انها را از هر گونه صدمه دین حفاظت کنیم. گاهی آین خاطرات و قطعا این ادم ها تکرار نشدنی هستند.تخته های شاسی در ضخامت های مختلفی تولید میشود. که بشرح زیر میباشد

3 میلیمتر ، 4میلیمتر ، 8 میلیمتر ، 16 میلیمتر ، 30 میلیمتر

در بین همکاران این حرفه اندازه و ضخامت محصول با عباراتی مثل 4 میل. 8 میل و گفته میشود. شاید الان براتون سوال ایجاد بشه که آیا کدام ضخامت تخته شاسی عکس مناسب است؟ جواب بسیار ساده است این نکه شما دوس داشته باشید عکساتون تو کدام ضخامت باشه کاملا بستگی به سلیقه شما دارد. بعنوان مثال اگه میخوای شاسی با دیوار کاملا همسطح باشه باید شاسی با ضخامت کمک انتخاب کنید . یا برعکس مثلا در منزل خودتون یک دیواری وجود داره که سطحش با بقیه دیوار ها کمتره و شما دوس دارید یک تابلو شاسی یا شاسی عکس خودتان را آنجا قرار دهید که در این صورت باید شاسی عکسی انتخاب کنید که دارای ضخامت بیشتری است. مشتریان با مراجعه فروشگاه کلدن قاب در گوگل تمام نیاز خود را سفارش دهند تا با کمترین زمان و کمترین هزینه برایشان ارسال شود.

Instagram.Icons LearnParsi 1 صفحه مارا در اینستاگرام دنبال کنید.