قاب عکس ارزان

ست قاب عکس 12 عددی در سایزهای مختلف. در دکوراسیون امروزه استفاده از سری قاب عکسها در سایز متنوع بسیار مد شده است و اگر شما برای دیوار منزل یا محل کار چنین ایده ای دارید میتوانید از این ست 12 عددی قاب عکس مدرن سفید و مشکی استفاده نمایید.تابلو بوم دیجیتال آرت جدید فریم چوبی از چوب سبک و مقاوم تهیه شده و پارچه به بهتربن نحو ممکن روی آن نصب شده است و در ضخامت های مختلف قابل تولید است همچنین امکان تولید این محصول با ابعاد سفارشی وجود دارد که این موضوع جهت استفاده در طراحیمیباشد.

 

خرید قاب عکس ارزان

خرید و فروش انواع قاب عکس ارزان و با کیفیت

 

تابلو چوبی دیواری فانتزی کیفیت چاپ عالی بهترین مواد ,طرح های خاص بی نظیر بدست هنرمندان معروف به تصویر کشیده شده که ما با طرح ورنگ چاپ منحصربفرد وبا فریم چازچوب محکم وجنس عالی در ساخت یک تابلو خاص نقش بسزایی دارد. واین تابو میتواند جهت فروش مشتریان زیادی داشته باشد. تابلو ورق طلا گالری الون طرح قلب و گل شیک جنس طلای 24 عیارو جنس قاب PVC میباشد این تابلو زیبا وخاص که با طراحی بسیار زیبا که هربیننده ای را مجذوب خود میکند وزیبایی دیوار خانه تان با این تابلو تکمیل تر میشود.

 

خرید و فروش قاب عکس ارزان و اینترنتی

خرید و فروش قاب عکس اینترنتی و فوری و ارزان رااز گلدن قاب بخواهید

 

بهترین پیشنهاد برای خرید این تابلو زیباست. تابلو بوم دیجیتال آرت دکوپیک شیک این محصول دارای گارانتی 3 ساله دکوپیک ، قابل شستشو با مواد شوینده و کیفیت و دوام رنگ بسیار بالا می باشد. فریم چوبی از چوب سبک و مقاوم تهیه شده و پارچه به بهتربن نحو ممکن روی آن نصب شده است و در ضخامت های مختلف قابل دیدن میباشد. تابلو شنی واندر فول سند جدید دارای شن های رنگی دارای قابلیت چرخاندن تابلو بوجود آمدن اشکال و تصاویر منحصر بفرد و تکرار نشدنی حرکت زیبای شن ها داخل مایع تابلو قابلیت تنظیم هوای داخل تابلو و تنظیم سرعت ریزش شن دارای یک سرنگ برای تنظیم هوای داخل تابلو دارایپایه ای جدا از جنس MDF میباشد.تابلو زیبا با بیت شعری از مولوی ترکیب شده است ای زندگی تن و توانم همه تو / جانی و دلی ای دل و جانم همه تووزن سبک آن که تقریبا به یک کیلو گرم می رسد و دایره ای شکل بودن آن نیر نصب این تابلو زیبا را آسان کرده است و حداکثر در یک دقیقه و با یک میخ فضای خانه شما را متحول می کند.