پوستر امام و رهبری

خرید پوستر امام و رهبری

ویرایش دوم این مجموعه را لازم دیدم بعد از استقبال فوق العاده ای که از این تصاویر شد منتشر کنم. این مجموعه شامل تصاویر استوک و پوسترهای با کیفیت از امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (مد ظله) و همچنین تصاویر ترکیبی ایشان هست که ان شاء الله کلیه نیازها را در این زمینه برطرف می کند تغییرات ویرایش جدید شامل اضافه شدن چندین تصویر جدید، اضافه شدن رنگ مشکی لباس برای استفاده در مناسبت های عزا و غیره همچنین کامل شدن کناره های تصویر، اضافه شدن حالت تصویر ترکیبی امام و رهبری می باشد. تصویر با کیفیت و زیبااز مقام معظم رهبری ، مذهبی ، مقام معظم رهبری, تصاویرامام خامنه ایدر سایت گلدن قاب موجود میباشد .

بنر امام و رهبری بصورت افقی طراحی شده است.طرح بنر امام و رهبری به صورت یکروو با پس زمینه رنگی طراحی شده است.در طرح بنر امام و رهبری از تصاویر با کیفیت امام خمینی و امام خامنه ایی استفاده شده است . با تغییر در ابعاد آن می توانید از آن بعنوان بنر و تراکت مذهبی و سایر مناسبت های مرتبط نیز استفاده نمایید. طرح بنر امام و رهبری طراحی شده و در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش میباشد.

سابقه و پیشینه ای در زمینه تولیدات مذهبی از قبیل قاب های مذهبی و فرهنگی , پیراهن ها و تیشرت های مذهبی محرم و همین طور اقلام بسیار زیاد دیگر دارد. که در قالب برچسب ها. پوستر ها . سرکلیدی ها . اقلام لیزر و برش . پیراهن های مشکی محرم . و همین طور ساعت های مذهبی و فرهنگی می باشد . ارائه اقلام فرهنگی جهت بر گزاری نمایشگاه ها و غرفه های نمایشگاهی مذهبی و فرهنگی می باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می تونید به قسمت تماس با ما مراجعه و با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل کنید . افتخاراتهمکاری با روابط عمومی های موسسات ، نهاد ها ، سازمان ها و ارگانهای متفاوت بوده که به مناسبت های مختلف اقلام مورد نیاز جهت مراسم های متفاوت را تولید و یا تهیه کردست.