تابلوی عکس امام و رهبری

تابلوی عکس شاسی

کاغذ متالیک به دلیل اینکه دارای بافت نیست، توانایی انعکاس مناسب نور را دارد و ضمناً به اثر انگشت هم حساس است. از این نوع کاغذ میتوان در عکس‌های اسپرت، عکسهای طبیعت و قاب شاسی ها استفاده کرد.

 

موارد کاربرد تخته شاسی

همان طور که بیان شد چاپ تخته شاسی یک شیوه تبلیغاتی امروزی و مؤثر محسوب می‌شود که بسیاری از افراد و سازمان‌ها برای نمایش تصاویر و عکس‌های خود از این شیوه استفاده می‌کنند. تخته شاسی با توجه به قابلیت شخصی سازی که دارد به عنوان یک انتخاب مؤثر برای ادارات و ارگان‌های مختلف محسوب شده که مقرون به صرفه است. به صورت کلی می‌توان بیان کرد که تخته شاسی برای نمایشگاه‌های عکاسی، برندهای لباس و دکوراسیون داخلی بسیار کاربردی است و می‌تواند مؤثر باشد.

اگر شما به عنوان یک شخص بخواهید از انواع تابلوهای تزئینی استفاده کنید و یا عکس‌های خانوادگی و شخصی را به عنوان یک دکور در منزل خود قرار دهید می‌توانید چاپ تخته شاسی را در دستور کار خود داشته باشید. اگر بخواهید با یک هزینه معقول به سراغ یک طرح زیبا برای نمایش عکس‌های خود بروید قطعاً استفاده از تخته شاسی که از یک مجموعه مناسب انتخاب شده باشد بسیار دلنشین است.

 

هزینه تخته شاسی به چه صورت است

اگر بخواهید تخته شاسی را به صورت عمده برای مجموعه‌های مختلف کاری خود سفارش دهید قطعاً از تخفیف‌های مناسب و ویژه بهره‌مند خواهید شد اما اگر به صورت تکی به دنبال چاپ تخته شاسی هستید با توجه به نیاز شما می‌توان یک قیمت مناسب در نظر گرفت. در واقع بسیاری از افرادی که به صورت کاملاً حرفه‌ای در زمینه هنری و عکاسسی فعالیت دارند از تخته شاسی برای نمایش تصاویر خود در نمایشگاه‌های مختلف استفاده می‌کنند. برای این که بتوان یک قیمت مناسب در زمینه چاپ تخته شاسی اعلام کرد باید از ایده‌های ذهنی شما اطلاعات داشت.

به عنوان مثال تخته شاسی 30 در 30 دارای یک قیمت و تخته شاسی 50 در 100 دارای یک قیمت مختلف است که هر کدام با توجه به جنس به کار رفته در آن و نوع کاغذی که برای چاپ تخته شاسی استفاده می‌شود متفاوت بوده و می‌تواند تعیین کننده باشد. در این بین استفاده از یک مجموعه مناسب به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن و با یک قیمت رقابتی محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.

 

انواع چاپ تخته شاسی

گاهی ممکن است برای تولید تابلوی مورد نظر، از روش چاپ مستقیم یا فلت بد بر روی تخته­‌شاسی هم استفاده شود که در این صورت، تصویر ایجاد شده با کیفیت بسیار مناسب­‌تری خواهد بود ولی ایراد این روش این است که امکان استفاده دوباره از تخته شاسی برای تصویر جدید وجود نخواهد داشت. گلدن قاب میتواند انواع قاب عکس را در اختیار همه مشتریان قرار دهد

 

قاب عکس رهبر صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید