انواع قاب پر کاربرد

انواع قاب پر کاربرد

عکس ها راهی عالی برای ثبت و به خاطر سپردن بهترین خاطرات هستند. روزهایی که زندگی می کنیم، مکان هایی که بازدید می کنیم، افرادی که دوستشان داریم و دوستشان داریم، همه بخشی از شیرین ترین خاطرات ما هستند. این عکس‌ها اغلب دیوارها و میزهای ما را تزیین می‌کنند و باعث می‌شوند دکوراسیون خانه ما نیز عالی باشد. اما ترکیب آنها با بقیه دکورهای ما به بهترین وجه توسط طرح های قاب عکس انجام می شود. با انتخاب بهترین قاب عکس می توان خاطرات و زیبایی را در کنار هم گرامی داشت.

 

قاب گالری

قاب‌های گالری از پایه‌ای به اندازه کافی بلند استفاده می‌کنند تا جلوه قاب در قاب را به عنوان طراحی قاب عکس ایجاد کنند. از این سبک قاب به عنوان خانه ای برای پر ارزش ترین چاپ های خود استفاده کنید و تعدادی از آنها را کنار هم بکشید تا دیوار گالری را که همیشه می خواستید ایجاد کنید.

قاب مدرن

نمایه نازک سبک‌های قاب مدرن به عکس‌های شما اجازه می‌دهد در مرکز صحنه قرار گیرند، تا ظاهری مینیمالیستی داشته باشد که تاکید بر چاپ در این طرح قاب عکس آنلاین است. قاب فلزی مدرن برای افزودن پیچیدگی و جذابیت مدرن به مضامین دکوراسیون مینیمالیستی طراحی شده است - اما در فضاهای شهری-صنعتی در بهترین حالت خود قرار دارد.

 

قاب شناور

فریم های شناور از شیشه شفاف یا اکریلیک به جای پایه استفاده می کنند تا جلوه ای از شناور بودن روی دیوار را ایجاد کنند. طراحی قاب عکس شناور برای نمایش قطعه اصلی تصاویر است. به آن عکس فراموش نشدنی جلوه ایستادن به تنهایی را می دهد و تمام توجه را دقیقاً روی قطعه جلب می کند.

 

قاب های تنظیم عمیق

طراحی قاب عکس با تنظیم عمیق از یک پایه ضخیم تر و قاب عمیق تر برای کشیدن چشم به سمت داخل به سمت تصویر استفاده می کند. این تنظیمات منحصر به فرد سایه ظریفی را در درون ایجاد می کند و در جایی که زمانی وجود نداشت، ابعادی را اضافه می کند. برای نمایش عکس‌های مناظر یا سفر که از مکث استقبال می‌کنند، ایده‌آل است.

 

قاب عکس دیواری

خاطرات خود را دوباره با قاب های عکس شخصی سازی شده زنده کنید که می تواند لحظات ارزشمند شما را با کسانی که دوست دارید ثبت کند. این قاب عکس ها می توانند ساده ترین فضاها را پر جنب و جوش و روشن نشان دهند. در Photojaanic، قاب‌های عکس سفارشی ما در طیف گسترده‌ای از اشکال و اندازه‌ها هستند و می‌توانند بر روی دیوارهای خانه یا محل کار شما آویزان شوند. امروز مال خودت را بگیر!

 

قاب عکس میز

قاب‌های عکس نقشی حیاتی در طراحی داخلی ایفا می‌کنند و به هر فضای موجود و همچنین خاطراتی که به‌عنوان عکس ثبت می‌شوند جلوه‌ای چشمگیر می‌دهند. در گلدن قاب ، ما طیف انحصاری قاب عکس رومیزی را برای شما به ارمغان می‌آوریم که سلیقه شما را برای یک دکوراسیون خانه عالی برآورده می‌کند. اینها را روی میز مورد علاقه خود قرار دهید و آن را زیباتر از همیشه جلوه دهید. خودت را اینجا بخر!

 

قاب شیشه ای مرکوری

شیشه جیوه با فرمول نقره ای پوشانده شده است تا ظاهری قدیمی داشته باشید که عکس های عروسی بی انتها شما را کاملا تکمیل می کند. این قاب همچنین دارای جزئیات برنجی و آهنی برای قاب عکس زوج شماست.

  

قاب شناور ساختگی

این قاب ها عکس ها را از طریق دو صفحه شفاف اکریلیک درجه یک، که توسط پیچ های مشکی یا برنجی بسته شده اند، نمایش می دهند. اندازه قاب مورد نظر خود را انتخاب کنید. با چاپ عکس شما بر روی کاغذ گیکلی درجه یک، کل قطعه تا جایی که می تواند با کلاس به نظر می رسد.

 

قاب انسان شناسی

الگوی بی صدا و چرخان روی این قاب ظاهری ظریف و زیبا ایجاد می کند. کاشی‌ها کاملاً هندسی نیستند، که کمی به شخصیت می‌افزاید، در حالی که گوشه‌های طلایی رنگ زیبایی به خاطره شما از روز بزرگ اضافه می‌کنند.

قاب های عکس نه تنها برای نگه داشتن عکس ها در کنار هم قرار دارند بلکه خاطرات ما را نیز گرد هم می آورند. همانطور که خاطرات در عکس ها ارزشمند هستند، ارزش آن را دارد که مطمئن شویم در مورد قاب های ما نیز فکر می شود. بهترین قاب‌های عکس نه تنها از عکس‌های ما پشتیبانی می‌کنند، بلکه کیفیت آن‌ها را نیز افزایش می‌دهند.