نمایش قاب عکس

نمایش قاب عکس

انواع مختلف قاب عکس در شکلها ، جنسها ، طرح ها، نمایشگرها، بافت ها و ظرفیت تصویر متفاوت هستند، کشف کنید. دانستن این تغییرات به شما کمک می‌کند بهترین قاب عکس را انتخاب کنید تا نه تنها عکس‌ها و یادگاری‌های شما، بلکه کل دکوراسیون منزل شما را نیز تکمیل کند.

قاب عکس برای اولین بار در سال 50-70 پس از میلاد در مصر وجود داشت و در یک مقبره مصری یافت شد. قاب‌های چوبی حکاکی شده با دست که می‌توانیم آن‌ها را بشناسیم، برای اولین بار در قرن 12 تا 13 ساخته شدند. درست مانند بسیاری از قاب های امروزی، نسخه های اولیه از چوب ساخته شده بودند.

در حالی که امروزه از قاب‌های عکس برای تکمیل عکس، آثار هنری و سایر یادگاری‌ها استفاده می‌کنیم، قاب‌های عکس در گذشته برای اولین بار قبل از در نظر گرفتن شیئی که قرار بود قاب شود، مورد توجه قرار می‌گرفتند.

 

1 - آویزان کردن

قاب های آویزان همراه با سخت افزار متصل هستند که برای آویزان کردن عکس خود به دیوار نیاز دارید. آنها نصب دیوار گالری یا به سادگی آویزان کردن یک یا دو عکس منتخب را بسیار آسان می کنند. در صورت استفاده از سخت افزار مناسب، می توان قاب عکس رومیزی را به قابی که می توان آن را به دیوار آویزان کرد، تبدیل کرد، اما خرید آن از همان ابتدا بسیار ساده تر است. این کار هیچ زحمتی برای تبدیل قاب عکس را از بین می برد و تضمین می کند که به اندازه کافی پایدار و ثابت باشد تا به طور تصادفی از دیوار جدا نشود.

 

2 – رومیزی

این قاب‌های عکس دارای یک قطعه در پشت هستند که بیرون می‌آید و به قاب اجازه می‌دهد تا روی میز عمودی بایستد. این باعث می شود که آنها برای زمانی که می خواهید عکس های خود را در فضای باز، روی میز کناری یا بالای صندوق عقب نمایش دهید، عالی هستند. آنها برای آویزان کردن روی دیوار ایده آل نیستند زیرا قطعه پشتی باعث می شود که قاب به صورت همسطح به دیوار آویزان شود و به راحتی از بین می روند. هنگامی که به دنبال یک قاب رومیزی هستید، مطمئن شوید که درجه خم شدن آن را دوست دارید زیرا تغییر آن تقریبا غیرممکن است. برخی از فریم‌ها دارای پشتی قابل تنظیم هستند، بنابراین می‌توانید انتخاب کنید که قاب چقدر عمودی باشد، اما اکثر آنها این گزینه را ندارند.

 

3 – طبقه

قاب عکس های کف بسیار بزرگتر از قاب های رومیزی و حتی آویزان هستند. این به این دلیل است که تصاویر پس از قرار گرفتن در قاب و روی زمین به راحتی قابل مشاهده هستند. متمایل شدن این قاب ها بسیار رایج است و به راحتی می توانید آنها را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنید و زمانی که می خواهید عکس های خود را به نمایش بگذارید به سادگی آنها را به دیوار تکیه دهید. به دلیل اندازه آنها، طبیعی است که آنها قاب های کلاژ باشند و بیش از یک دهانه برای عکس داشته باشند.

تنها با یک تماس سفارش خود را به گلدن قاب بدهید. پس از ثبت سفارش قاب عکس خود را در محل تحویل بگیرید.