قاب عکس امام و رهبری

قاب عکس رهبری و قاب عکس امام خمینی راحل مخصوص اداره جات و سازمان

قاب عکس امام و رهبری بایدساده ، شیک و مناسب ادارات و دفاترکاری ومعمولا قاب عکسی ازجنس UPVC باشد. قاب عکس رهبری و قاب عکس امام راحل از قاب عکس هاییست که درهر اداره و سازمان دولتی و غیردولتی و دفاترکار دیده میشود.

قاب عکس آیه قرآن و بسم الله مخصوص ادارات بسیار زیبا و سبک و بابهترین قیمتها درکوتاهترین زمان ممکن برای مشتریان ارسال میشود.

قاب عکس آیه قرآن و صلواتها از جنس UPVC بوده و بسیارسبک است وبه آسانی قابل نصب برروی دیوار میباشد.

قاب عکس آیه قرآن و صلوات طرح طلاکوب سبک و بسیار زیبا در اندازه های مختلف موجود بوده و باتوجه به نوع کار و هدف و سلیقه مشتریان قابلیت اینرا دارد که درسایزهای مختلف بصورت سفارشی برای مشتریان عزیز ساخته شود.

قابها ازجنس UPVC هستند و بسیار سبک بوده و به هیچ عنوان رنگ آنها درگذر زمان تغییر نخواهد کرد.

کلیه پوسترها و عکسها باکیفیت بالا بوده واگر درمعرض نورخورشید و یالامپ مهتابی قرار گیرند دراثر گذر زمان هیچگونه تغییر رنگی نخواهند داد. چون پوسترها یا عکس ها باکاغذ گلاسه و مرغوب می باشند و پرینت گرفته شده نیستند.

قاب عکس A3 پروفیل 4یا 5 سانتی متری دارند و قاب عکس های A4 پروفیل 2یا3 سانتی متری دارند.

شیشه های قاب عکس های امام راحل و مقام معظم رهبری شیشه ی 2 میل است.

پوسترهای قاب عکس امام راحل و مقام معظم رهبری ازجنس کاغذ گلاسه ضخیم میباشد و عکسها بصورت پیرینت نیست.

قاب عکس هااز جنس UPVC باپوسترهای امام راحل و مقام معظم رهبری و نیز نوشته های همانند آیه قرآن، بسم الله ، صلوات و آیه وان یکاد و... سبک و زیبا بوده و پروفیل های این قاب عکسها تا 4 یا 5 سانتی متر میباشد و بیشتراز 4یا 5 سانتی متر پروفیل ندارند چون سنگین میشود و ممکن است قاب عکس بشکند.

پشت قاب عکسهای امام و رهبری و همچنین قاب با نوشته های آیات قرآنی و صلوات کارتنهای ضخیم و بعضا چوب بوده است که بتواند پوسترها را محکم نگهدارد.این کارتنها پشت قاب عکسها بامنگنه پنس شده تا محکم نگهداشته شود.

   قاب عکس طرح طلاکوب